Turinio valdymo sistema

Prisijungimas partneriams
Jūsų slaptažodis

Dirbame su:


Projektai

www.beta.lt
Vienas iš didžiausių bendravimo portalų www.beta.lt atnaujintas ir perkeltas ant iPyramid.system platformos.
www.gifty.lt
Su Gifty tu galėsi ne tik dovanoti žinomų parduotuvių dovanų čekius, bet ir pakviesti bendrus draugus prisidėti prie dovanos, rasti nedidelius ir visiškai nemokamus dovanų čekius bei dovanoti juos internetu arba įteikti juos asmeniškai.
patalynespasaulis.lt
Išskirtinė internetinė prekyba patalyne, užvalkalais, pledais ir kitomis prekėmis skirtomis miegui. Parduotuvė išsiskiria tuo, kad galima įsigyti ne tik geros kokybės patalynę už patrauklią kainą, bet ir pasiūti nestandartinio dydžio užvalkalus pagal kliento pakeidavimus.
www.akvile.lt
Birštono mineraliniai vandenys pristato tradicijų išugdytą mineralinį vandenį Akvilė. Svetainė sukurta iPyramid.system pagrindu. Kūrėjas -Inteka.
www.gultasvelaspasaule.lv
SouvenirBay sukūrė latvišką Patalynės pasaulio versiją. Dabar patalynės komplektus ir kitas prekes gali įsigyti ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos pirkėjai. Projekto kūrimui panaudota iPyramid.commerce sistema.
pirtys-kubilai.lt
Kompaniją siūlo klientams tik kokybiškus ir patikrintus gaminius, atrinktus iš geriausių gamintojų iš viso pasaulio. Gaminiai skirti aktyviems žmonėms, kurie vertina kokybišką laisvalaikį, atsipalaidavimą, sveikatą, patogumą ir išskirtinumą. Tai ilgaamžiai, atsparūs gamtos veiksniams, tvirti ir kokybiški produktai leidžiantys be rūpesčių mėgautis visai šeimai SPA procedūromis, bei natūraliu gamtos grožiu ir sveikata savo namuose. Projektas sukurtas iPyramid.system pagrindu. Įdiegta naujausia 2.4 versija.
www.pehapol.lt
UAB „Fibiura” siūlanti modernius dažymo sprendimus gamintojams kartu su vokiečių kompanija GmbH „Peter-Lacke“. Svetainė skirta visapusiškam bendrovės paslaugų pristatymui. Projektas sukurtas iPyramid.system pagrindu. Versija 2.2. Partneris - Inteka.
www.ekopasaulis.com
Pradėjo veikti naujas Lietuvos EKO įmonių ir EKO ūkių elektroninis katalogas www.EKOpasaulis.com
www.arviparama.lt
VšĮ “Sveikatingumo idėjos” –“ARVI” ir Marijampolės savivaldybės ne pelno siekianti organizacija, organizuojanti pati bei remianti inovatyvius švietimo, socialinius, kultūrinius, pramoginius ir sporto renginius. Projektas sukurtas iPyramid.system pagrindu.
www.av-auto.lt
Sunkvežimių, priekabų, puspriekabių ir kt. transporto priemonių pardavimas. Integracija su CRM iPyramid.bizlogic
www.ziniuradijas.lt
„Žinių radijas“ - neturis analogų Lietuvoje, visą dieną kas 20 minučių transliuojantis nuolat atnaujinamas žinias iš Lietuvos ir viso pasaulio. Džiaugiamės, pristatydami atnaujintą svetainę www.ziniur.lt, dabar veikiančią TVS iPyramid pagrindu.
www.kaunashotel.lt
"Kauno viešbutis" pasirinko naujausią iPyramid.system versiją.
www.vilniauspilys.lt
Vilniaus pilių valstybynio kultūrinio rezervato direkcijos puslapiui www.vilniauspilys.lt įdiegta naujausioji TVS iPyramid versija.
www.trucksmarket.lt
Įmonė „Trucks Market“ pasirinko iPyramid.system produktą, kuriant reprecentacinę svetainę, skirtą prekiauti visų rūšių naudoto komercinio transporto priemonėmis ir statybine technika.
lithuania.souvenirbay.com
Pasaulinės internetinės suvenyrų parduotuvės SouvenirBay.com lietuviška versija. Parduotuvėje prekiaujama nacionaliniais bei tradiciniais Lietuvos suvenyrais, tokiais kaip: gintaro dirbiniai, keramika, nuotraukų albumais bei kitomis prekėmis susijusiais su Lietuva ir jos vietovėmis. Parduotuvėje galima atsiskaityti per PayPal arba internetinių bankų sistemas nes SouvenirBay.com buvo sukurtas iPyramid.commerce turinio valdymo sistemos pagrindu.
www.wilteatr.lt
Vilnaus lenkų teatras veikiantis Lietuvoje nuo 1965 m. pristato savo svetainę, kurioje rasite įkūrimo istoriją, repertuarą, aktualijas ir daug kitų įdomių dalykų. Projektas sukurtas iPyramid.system pagrindu.
www.romasta.lt
Firma "Romasta" sėkmingai tęsia savo veiklą. Dabar svetainė www.romasta.lt yra atnaujinta ir veikia naujausios iPyramid.system 2.2 versijos pagrindu.
www.indastrus.lt
Kompanija Indastrus pasirinko naujausią iPyramid.system 2.2 versiją.
www.kalstogaminiai.lt
UAB" Kalsto gaminiai" - vidaus ir išorės durys, interjero detalės. Faneruotos durys, dažytos durys, durys su tekstūrine plokšte. Išorinės durys pasižymi geromis šiluminėmis sąvybėmis ir stabilumu. Gaminame tiek standartinių, tiek nestandartininių matmenų duris.
www.maistassportui.lt
Parduotuvė internete „Maistas Sportui“ – specializuotų, maisto papildų sportuojantiems bei aktyviai gyvenantiems žmonėms. Dabar veikia naujausios iPyramid.system versijos pagrindu.
www.apsisprendimas.lt
Viešoji įstaiga "Apsisprendimas" dabar turi tinklalapį internete, kuriame pristatomi jų tikslai ir misija.
www.svajoniuknygos.lt
Svajoniuknygos.lt - romanų knygų portalas moterims pasirinko naujausią iPyramid versiją.
www.rusko.lt
Daugiau nei 15 metų transporto srityje dirbanti įmonė pristato savo naują svetainę www.rusco.lt. Atnaujintas dizainas ir navigacija. Įmonė pasirinko turinio valdymo sistemą - iPyramid. Svetainę sukūrė - MTL Group.
www.balticws.lt
Baltic Wine&Spitits kompanija Lietuvoje pristato savo naująją svetaine www.balticws.lt. Puslapyje rasite įvairių šalių alkoholinių gėrimų rūšių pristatymą. Svetainė sukūrė - Inteka.
www.stilinginamai.lt
Pagrindinė įmonės "Namų stilius" veikla - mažmeninė prekyba natūralaus medžio baldais. Įmonė atsovauja Latvijos bei Lietuvos gamintojus. Svetainę sukūrė - Inteka.
www.urbico.lt
Didžiausia Lietuvos bendrovė URBICO, siūlanti kompleksinius miesto infrastruktūros ir transporto valdymo sprendimus, pristato naują svetainę www.urbico.lt. Projektas sukurtas iPyramid.system pagrindu.
www.flexo-on.eu
iPyramid TVS pagrindu sukurta specializuota svetainė "Flexo-On Cosulting" dedikuota išimtinai fleksografinės spaudos verslo atstovams visame pasaulyje. Konsultacijų sritis - spausdinimo įrangos įsigijimas, gamybos ir pardavimų organizavimo, strateginiai įmonės valdymo klausimai.
www.aigiptodurys.lt
Faneruotų vidinių durų gamybintijai atsidarė savo puslapį. Projektas sukurtas TVS iPyramid pagrindu.
www.marema.lt
Odinių drabužių ir kailinių salonų tinklas pristato savo svetinę www.marema.lt. Sprendimas - Notus Modus, UAB
www.narbutas.com
UAB „Narbutas ir Ko“ – Lietuvos baldų rinkos lyderė pristato atnaujintą svetainę. Čia rasite puikią baldų galeriją. Sveitainėje yra galimybė pasinaudoti specialisto konsultacija bei on-line užsakyti naujausią katalogą. Dizaino sprendimas - UAB "Tekila plius". Svetainėje įdiegta naujausia iPyramid. system 2.0 versija.
www.varimonta.lt
Startuoja reprezentacinė svetainė www.varimonta.lt. UAB "Varimonta" savo klientams garantuoja aukštą statybos-montavimo darbų kokybę. Svetainė sukurta IĮ M grupė ir TVS iPyramid pagalba.
www.holzwaren.lt
UAB"TYLA" pristato savo svetainę internete. Pagrindinė įmonės veikla - medienos gaminiai. Kūrėjas - IĮ M grupė. TVS - iPyramid.system.
www.sols.lt
Startuoja projektas www.sols.lt. Tai Prancūzijos tekstilės gaminių lyderio SOL'S katalogas. Marškinėliai, džemperiai, švarkeliai ir kiti gaminiai skirti reklamai, renginiams, įvaizdžio formavimui, suvenyrams, bei profesinei veiklai. Projektas sukurtas iPyramid.system pagrindu.
www.amcpro.lt
AMC - registruotas prekinis ženklas, kaip aukštos kokybės, šiuolaikinio dizaino ir novatoriškų sprendimų garso įrangoje pavyzdys. Sprendimas - iPyramid.system atstovas - IĮ Prekys.
www.sodra.lt
Atnaujintas portalo www.sodra.lt dizainas dabar veikia ant iPyramid techninio pagrindo. Projektas sukurtas su partnerio UAB "Modernių technologijų linija" pagalba.
www.manosuo.lt
Projektui pritaikyta elektroninės komercijos sistema - iPyramid.commerce.
www.ibc.lt
IBC verslo centras – universalus funkcionalių verslui skirtų patalpų kompleksas. Projektas skirtas informacijos apie nuomojamas patalpas ir įsikurusius nuomininkus pateikti. TVS iPyramid.system suteiks galimybę lengvai administruoti puslapį ir atnaujinti besikeičiančią informaciją.
www.super.lt
Projekto www.super.lt techninis pagrindas - elektroninės prekybos sistema iPyramid.commerce. Portalas super.lt pasižymi ne tik knygų, bet ir muzikos, filmų pasiūlos gausa. Diegėjas ir dizaino kūrėjas UAB "Modernių technologijų linija".
www.karjerosmokykla.europass.lt
Šioje svetainėje galima rasti visapusiškai naudingos informacijos apie mokslą bei darbą Lietuvoje.
www.siaurukas.eu
Reprezentacinė svetainė apie Aukštaitijos siaurąjį geležinkelį. Projektas sukurtas su TVS iPyramid. Sprendimas - UAB "Infotecha plius" ir AMALKEROS LEIDYBA.
www.didneriai.lt
UAB "Didneriai" - tarptautinio ekspedijavimo kompanija, teikianti krovinių gabenimo žemės transportu paslaugas. Projektas sukurtas su TVS iPyramid, dizaino sprendimas - Inteka.
www.lwh.lt
Projekto www.lwh.lt tikslas - suteikti informaciją apie nekilnojamojo turto pardavimą Klaipėdos regione. Projekte naudojama turinio valdymo sistema iPyramid.system padės pastoviai ir lanksčiai atnaujinti informaciją svetainės lankytojams. Dizaino sprendimas - IĮ Inteka.
www.mke-statyba.lt
UAB MKE Statyba pristatė savo paslaugas internete. Lankytojai galės įvertinti įmonės įgyvendintus projektus, aprašomus svetainėje.
www.retalbaltic.lt
"RETAL Baltic" – vienintelė A-PET plėvelės gamintoja Baltijos šalyse. Projektas skirtas ir užsienio įmonėms. Pajungimas prie TVS iPyramid - IĮ Inteka.
www.saunita.lt
Saunų ir garinių pirčių įrengimas. Konsultacijos ir techniniai projektai. Prekyba kaitinimo įranga, apdailos medžiagomis ir aksesuarais. UAB Saunita yra oficialus atstovas Lietuvoje Suomių firmos Saunatec ir Vokiečių firmos Luxelements.
www.motiuningas.lt
IĮ „Motiuningas“ jau ne vienerius metus užsiima automobilių sėdynių taisymu, užvalkalų siuvimu, taip pat teikiame tokias paslaugas kaip automobilių sėdynių apmušalų pervilkimas bei salonų valymas.
www.hronostatyba.lt
UAB „Hrono“ Statyba – viena didžiausių lietuviško kapitalo įmonių grupės „Hronas“ antrinių įmonių.
www.damava.lt
Uždaroji akcinė bendrovė "Damava" savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuo tada bendrovė užsiima nendrinių stogų dengimu Lietuvoje ir už jos ribų. Integracija ir dizainas - IĮ Inteka, turinio valdymo sistema - iPyramid.system.
www.bsv.lt
UAB “Baltijos statybų valdymas” - pakankamai jauna, tačiau labai progresyviai nekilnojamojo turto ir investicijų konsultacijų srityje dirbanti bendrovė. Dizainą ir intergracijos darbus atliko UAB "Asanta", pasirinkdama šiam projektui TVS iPyramid.
www.tramvajus.lt
Vilniaus greitojo tramvajaus interneto svetainės projektą inicijavo Vilniaus miesto savivaldybė ir įgyvendina SĮ „Susisiekimo paslaugos“ filialas „Vilniaus tramvajus“. Dizainas ir integracija UAB "Tekila Plius", turinio valdymo sistema iPyramid.
www.greengroup.lt
Įmonė ‘GREEN GROUP’ įkurta 2006 m. surinkus komanda iš specialistų, turinčių didelę patirtį šaldymo, oro kondicionavimo sistemų inžineringe, sistemų priežiūroje. Įmonės filosofija remiasi supančios aplinkos harmonija su naujausiomis ekologiškomis technologijomis, todėl siekiame, kad žodžiai GAMTA, EKOLOGIJA ir GREEN GROUP taptų neatsiejami.
www.goeastconsulting.dk
Šio projekto tikslas - teikti aktualią inforamaciją tiek Vakarų, tiek Rytų Europos verslo struktūroms apie galimas investicijas, verslo plėtrą, partnerystę bei inicijuoti veiksmus. Sprendimas - UAB "Assis", turinio valdymo sistema iPyramid.
www.vitagra.lt
UAB “VITAGRA” įsteigta 1998 metais.Pagrindinė veiklos kryptis - prekyba rankiniais įrankiais, sodo reikmenimis bei įrankiais, o taip pat ūkinėmis bei buities prekėmis.
www.fiskardiga.lt
Pagrindinė šios interneto svetainės paskirtis - peteikti lengvai administruojamą virtualų kompanijos produkcijos katalogą. Dizainas ir pajungimas IĮ "Prekys", turinio valdymo sistema iPyramid.
www.utenosmesa.lt
Kompaniją, jos veiklą, produkciją bei istoriją pristatantis projektas. Dizainas UAB "Grapple Studios", turinio valdymo sistema - iPyramid.
www.kavdk.lt
Kauno apskrities verslininkų darbdavių konfederacija (KAVDK) įsteigta 1997 m. lapkričio mėn. Ji kaip asocijuota struktūra yra Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos narys.
www.alterna.lt
Tai informacinis projektas, skirtas pristatyti internete Alternos grupės įmones. Dizainas ir pajungimas IĮ "Inteka", turinio valdymo sistema - iPyramid.
www.margaritos-sala.lt
Šio projekto paskirtis - pristatyti Margaritos salą - Karibų jūros perlą tiek kaip nuostabią vietą poilsiui, tiek kaip vertingą inversticiją į nekilnojamą turtą saloje. Dizainas ir integracija UAB "Asanta", turinio valdymo sistema iPyramid.
www.vilniauspilys.lt
Tai informacinis projektas, skirtas publikuoti naujienas, pranešimus spaudai, informaciją apie renginius. Interaktyvus žemėlapis leis susipažinti su saugomais objektais. Dizainas ir integracija IĮ "Jusada", turinio valdymo sistema - iPyramid.
www.pauliukoklinika.lt
Informacinis - reprezentacinis projektas, kurio pagrindinė paskirtis - informacijos pacientams, gydytojams publikavimas, darbo grafikai ir pan. Dizainas ir integracija UAB "Infotecha plius", turinio valdymo sistema - iPyramid.
www.btrans.lt
Svetainės pagrindas - prekių katalogas, pristatantis kompanijos parduodamą produkciją, pateikiami kontaktiniai duomenys, informacija apie akcijas. Tai lengva, informatyvi, reprezentacinė svetainė. Dizainas IĮ "Inteka", turinio valdymo sistema - iPyramid.
www.globus.lt
Šis projektas - nekilnojamo turto pristatymui bei pardavimui skirta interneto svetainė. Tinklapio pagrindas - specializuota nekilnojamo turto duomenų bazė, leidžianti ne tik administruoti informaciją, bet ir įgalinti duomenų mainus tarp kelių interneto portalų. Dizainas ir integracija UAB "Moderniųjų technologijų linija", turinio valdymo sistema - iPyramid.
www.knygunamai.lt
Projektas knygunamai.lt - nauja elektroninė parduotuvė. Šis elektroninės komercijos portalas nustebins ne tik gausiu į svetainę importuotų leidinių kiekiu, bet ir keletu mokėjimo būdų, nuolaidų sistema, dovanų čekiais bei kitomis maloniomis staigmenomis. Dizainas ir integracija UAB "Interneto vizija", techninis sprendimas - elektroninės prekybos sistema iPyramid.commerce.
www.dovanos.com
UAB Tik Dovanos buvo įkurta 2000 metais. Nuo pirmos dienos įmonė specializuojasi reklaminių dovanų su klientų logotipais ir be jų prekyba ir gamyba.
www.kepuraites.lt
Įmonės veikla: Interneto projektai - sukūrimas ir priežiūra. Multimedia (Interaktyvios CD prezentacijos), animacija, reklama internete; Firminio stiliaus kūrimas; Prekyba drabužiais reklamai, siuvinėjimas ant gaminių, šilkografija.
www.versloprojektai.lt
UAB Verslo projektų centras - įmonė teikianti konsultacines, mokymų ir administravimo paslaugas projektų vadybos ir valdymo srityje. Įmonės personalo darbo patirties istorija siekia 1996 metus.
www.1551.info
UAB „Infominta“ Lietuvos rinkoje dirba jau 13 metų. Bendrovė pirmoji šalyje pradėjo teikti informacijos telefonu paslaugas, pasivadinusi Mintainfo informaciniu centru. Nuo 2004 m. vasario mėnesio pradėjo veikti vienas trumpasis numeris 1551 visoje Lietuvoje ir iš visų telefono tinklų.
www.domi.lt
"DOMI grupė" gamina nereguliuojamus ir reguliuojamus vienviečius bei dviviečius stalus, kėdes, įvairias mokymo įstaigų spintas, biuro baldus, kompiuterinius stalus, kėdes bei stalus valgykloms.
www.murena.lt
Uždaroji akcinė bendrovė „Murena“ buvo įkurta 1961 m. Bendrovė pajėgi įgyvendinti įvairių paskirčių statybinius tiek gyvenamųjų namų, tiek pramoninių, tiek pramoginių objektų projektus visoje Lietuvoje ir Rusijos teritorijoje.
www.alternatyvus.lt
Profesionali reklamos specialistų grupė pasirūpins Jūsų įmonės įvaizdžiu. ARS – darnus, darbštus, turintis patirties ir ieškantis nepramintų kelių reklamos srityje kolektyvas.
www.essc.lt
VšĮ “Ekonominio švietimo sklaidos centras” buvo įkurta 2002 m. spalį. Centras tęsia Mokyklų tobulinimo centro (MTC) Ekonomikos programos 2000 metais pradėtą veiklą
www.opulens.lt
UAB “Opulens” įsikūrė 2002 metais. Plastikinių langų ir durų pardavimo srityje įgytas klientų pasitikėjimas, didelės darbų apimtys ir imlumas naujovėms vertė įmonę plėstis - įkurtas vidinių durų salonas, užuolaidų salonas.
www.indastrus.lt
2005 m. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengtame konkurse UAB „Indastrus“ pripažinta geriausia Aukštaitijos paslaugų įmone.
www.notarubiuras.lt
Notarui suteikta teisė juridiškai įtvirtinti neginčijamas fizinių ir juridinių asmenų subjektines teises ir juridinius faktus, užtikrinti šių asmenų ir valstybės teisėtų interesų apsaugą.
www.svajoniuromanai.lt
Svajoniuromanai.lt - puikus dvieju silpnybių - interneto ir meilės romanų - derinys. Apsilankę šioje svetainėje ne tik galėsite vietoje paskaityti pačius romanus ar bent jų ištraukas, bet ir susipažinti su autoriais, sužinoti, kur galima įsigyti vieną ar kitą romaną, o gal net nusipirkti internetu, išsiaiškinti ar esate talentinga rašyti romanus, žodžiu, maloniai ir romantiškai praleisti laiką.
www.velansta.lt
UAB "Velansta" - tai 4 metus sėkmingai veikianti įmonė,kurios veiklą lemia teisinga pozicija: svarbiausia, kad klientas pas mus sugrįžtų patenkintas.
www.ricismodels.lt
RIČIS models agentūros tikslai - tapti geriausia, sparčiausiai augančia ir profesionalia modelių agentūra Lietuvoje, surasti ne tik išorinį grožį, bet ir geriausius talentus, asmenybes, orientuotai dirbti siekiant greitos modelių karjeros, padėti tapti profesionaliais ir ilgai išlikti madų verslo viršūnėje.
www.dress.lt
Pirmoji Lietuvoje drabužiu (iš)parduotuve internete jau veikia. Užsukite Jums patogioje vietoje patogiu metu ir naršykite po ja kiek tik norit laiko, išvengdami smalsiu kitu pirkeju ar apsaugos pareigunu žvilgsniu. Naršyk apsirenges!
www.transimeksa.lt
„Transimeksos“kompanijos tikslas – lankstūs logistikos sprendimai lengvai pritaikomi prie kiekvieno kliento individualių poreikių ir pageidavimų .
www.autogama.lt
UAB "Autogama" buvo įkurta 2005 metais, sausio mėnesį. Veiklą pradėjo montuodama automobilių apsaugos sistemas, bei tamsindama automobilių ir pastatų stiklus.
www.vilmaelectric.lt
Vilma Electric- tai AB Vilma didmeninės ir mažmeninės prekybos elektros ir telekomunikacijų instaliacijų prekėmis padalinys.Įkurtas 2003m.
www.trasalis.lt
Nėra Lietuvoje žmogaus, kuris nežinotų, kad Trakai – tai žymiausius senosios Lietuvos istorijos įvykius ir žmones menanti vieta, tai miestas, žavintis unikalia istorijos, kultūros ir gamtos harmonija, tai miestas nuostabaus grožio ežerų apsuptyje. Šiandien Trakai – tai miestas, kuriame įsikūręs turizmo, sveikatingumo ir pramogų centras „Trasalis“ – Jūsų laisvalaikio šalis!
www.diteilas.lt
Plovimo medžiagos ir įranga
www.represent.lt
Tai tarptautinės organizacijos PSI nariai ir atstovauja per 2000 įmonių gamintojų visame pasaulyje. Tai milžiniškas reklamos prekių asortimentas, tenkinantis įvairius reklamos rinkos poreikius.
www.faschem.lt
UAB „Fasuotos cheminės medžiagos“ (Faschem) cheminių medžiagų tiekėjas, sėkmingai tęsia AB „Reagentas“ veiklą, kuri pradėjo dirbti cheminių medžiagų tiekimo rinkoje nuo 1968 m.
www.salmu.lt
Šalčios krašto miškai ošia pietrytinėje Lietuvos dalyje. Šio krašto istorija turtinga ir įdomi: rasti archeologiniai radiniai liudija, kad anksti pasitraukus ledynui, mūsų ainiai šiame krašte įsikūrė dar senajame akmens amžiuje.
www.karige.lt
AB “Karigė” priklauso koncerno SBA įmonių grupei, gamina korpusinius svetainės baldus, spintas, lentynas. Nuo 2003 m. AB "Karigė" produkcijos eksportu, verslo plėtra, medžiagų užpirkimu rūpinasi UAB "SBA" baldų kompanija. Kompanija vysto didmeninę prekybą baldais.
www.buhalteris.lt
" buhalteris.lt svetainėje – ne tik naudinga informacija, bet ir nemažai darbo priemonių, leisiančių Jums žymiai pasilengvinti darbą. Tik nepatingėkite bent pusvalandį „pasivaikščioti“ po ją, ir kasdien sutaupysite ne vieną valandą." Gediminas Kalčinskas
www.pasvaliomuziejus.lt
Pirmasis muziejus Pasvalio krašte – 1965 metais įkurtas Pasvalio rajono visuomeninis kraštotyros muziejus. Jis buvo prie Pasvalio parko – 1918-1940 metais veikusios pradinės mokyklos mediniame vienaukščiame pastate
www.laa.lt
Lietuvos autoverslininkų asociacija (LAA) - ne pelno siekianti organizacija, savanoriškos narystės pagrindu vienijanti Lietuvos autoverslininkus.
www.studijafortuna.lt
Grožio studija „Fortūna“ įsikūrusi Trakų mieste siūlo savo klientams platų kokybiškų paslaugų asortimentą, nuo plaukų kirpimo, modeliavimo iki masažo bei soliariumo.
www.vetruna.lt
“Vėtrūna” – viena didžiausių Lietuvos statybų paslaugų ir nekilnojamo turto valdymo bendrovė, užsiimanti rangos darbų valdymu, atliekanti visus statybos bei rekonstrukcijos darbus. Įmonė taip pat vykdo investicinius projektus – savo lėšomis pastato, įrengia, nuomoja pastatus ir užsiima jų priežiūra.
www.meistro-arsenalas.lt
UAB „Meistro arsenalas“ įkurta 1999 m. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – prekyba stogo dangomis ir aksesuarais.
www.medrika.lt
Įmonė užsiima baldų gamyba, mažmenine prekyba. Parduotuvėje – dailės salone „Medrika“ galima užsisakyti, įsigyti ne įmonės gaminamų baldų, bet ir įvairių žinomų dailininkų tapybos, keramikos, stiklo, odos, medžio dirbinių.
www.oklikema.lt
UAB "Oklikema" įsteigta 2003 metų viduryje. Šiuo metu joje dirba reklamos ir informacijos srityje ilgalaikę darbo patirtį turintys darbuotojai.
www.kraujodonoryste.lt
VšĮ Nacionalinis kraujo centras įkurtas 2003 metais, sujungiant Viešąsias įstaigas Vilniaus kraujo centrą ir Klaipėdos kraujo centrą. Vykdant LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymą, 2006 metais Nacionalinis kraujo centras pradėjo veiklą ir Panevėžyje. Tai didžiausia kraujo donorystės įstaiga mūsų šalyje.
www.nevermind.lt
Komapnijos veiklos sritys: automobilių nuoma, gyvenamojo ploto nuoma, išskirtinių ekskursijų organizavimas.
www.rgg.lt
Putplasčio pjaustymo įrenginiai, graviravimo ir frezavimo įranga, paslaugos. Elektroniniai laikrodžiai, informacinės švieslentės. Elektroninė įranga, jos priežiūra ir taisymas, рeklamos paslaugos, реklamos skydai ir vitrinos.
www.laugeda.lt
Nekilnojamo turto agentūra, teikianti nekilnojamo turto pirkimo, pardavimo, nuomos paslaugas, konsultuojanti nekilnojamo turto klausimais ir pan.
www.agsistemos.lt
UAB "AG sitemos" veiklos kryptis –dušo kabinų ir sienelių pagal kliento pateiktus išmatavimus gamyba, sumontavimas ir tolesnis aptarnavimas.
www.akvilegija.lt
UAB „Akvilegija" įkurta 1994 m. kovo mėn. privatizavus valstybinį Margių žuvininkystės ūkį.Bendrovei priklauso 654,2 ha vandenų plotas. Žuvininkystės ūkis siekia ekologiško ūkininkavimo ir augina sveiką bei kokybišką žuvį .
www.souvenirbay.com
Suvenirai iš Lietuvos ir viso pasaulio
www.pat.lt
LR Teisminė institucija, nagrinėjanti bylas, kurios pagal įstatymą yra priskirtos apygardos teismo kompetencijai.
www.camelia.lt
"Camelia" grupė – dinamiška, lanksti ir greitai besiplečianti organizacija. "Camelia" tinklas turi sėkmingai sukurtą, išplėtotą ir nuolat tobulinamą prekybą vaistais, farmacijos ir kitomis prekėmis sistemą, bei infrastruktūrą, veiklos organizaciją, marketingo strategiją, bei kitus elementus, kurie yra "Camelia" vaistinių grupės privalumas ir sėkmingos veiklos garantas.
www.strazdelishouse.lt
Tai ekskliuzyvinė bendrija, turinti keturių pastatų kompleksą ir nuomojanti biznio klasės apartamentus.
www.termomatika.lt
"Termomatikos“ specifika - inžineriniai darbai: šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos ir vandentiekio tinklai, sistemų projektavimas ir montavimas, nuotekų tvarkymas.
www.kelioniuvartai.lt
Teikia visas turizmo paslaugas, nuo kelionių bilietų pardavimo iki atostogų planavimo, konferencijų rengimo.
www.plasticformo.lt
Įmonė gamina įvairiausius baseinus, vandens čiuožyklas, buitinių nuotiekų valymo įrenginius, gydomasias vonias, lauko tualetus, degalinių inventorių, lauko plastikines kėdes ir kitus įvairiausius gaminius.
www.dadu.lt
Naujausia ir moderniausia valgomųjų ledų gamybos įmonė.
www.klaipedos-baldai.lt
Gamina šiuolaikinio, modernaus stiliaus korpusinius svetainės, miegamojo baldus, spintas, lentynas.
www.bauer.lt
Firma specializuojasi gaminių, susietų su žmogaus sveikata, prekyba ir konsultavimu sveiko miego bei sveikos mitybos klausimais.
www.oromeistrai.lt
Įmonė specializuojasi suspausto oro įrengimų pardavimo ir aptarnavimo srityje.
www.jolinta.lt
Tiekia profesionalius įrankius, konsultuoja techniniais klausimais, teikia eksplotacinę priežiūrą, montuoja įrangą.
www.sotera.lt
Teikia visas paslaugas susijusias su nekilnojamu turtu: nuoma, prekyba, vertinimas, draudimas.
www.europass.lt
"Europass Mobility" duomenų bazė, kurios paskirtis, registruoti norinčius išvykti stažuotis užsienyje, bei užsienio organizacijas, kurios priima į stažuotę.
www.kotryna.lt
Viena iš mažmeninės bei didmeninės prekybos kūdikių ir vaikų prekėmis lyderių.
www.sbafurniture.lt
Kompanija apjungia daugelį kitų baldus gaminančių įmonių ir klientams siūlo didelį baldų pasirinkimą, kiekvienam pagal poreikius, madą ir kišenę.
www.zuvedra.com
Atnaujintas, žaviame kraštovaizdyje prisiglaudęs, pasižymintis originaliu interjeru, įvairius poilsio ištroškusių žmonių poreikius tenkinantis viešbutis.
www.novomebel.ru
Rusijoje gaminanti bei importuojanti Lietuvoje pagamintus baldus įmonė (SBA grupės narys)
www.ledis.lt
Plastikinių dailylenčių bei profilių, fasado apkalos,vidaus palangių, grindjuosčių, PVC granulių bei mišinių gamyba.
www.arneksta.lt
Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: didmeninė metalo ir metalo rūdų, cheminių medžiagų prekyba, muitinės tarpininko veikla.
www.megaplaza.lt
Tinklalapyje patalpintas kiekvienos parduotuvės prisistatymas bei siūloma produkcija.
www.nails.lt
Prekyba nagų priežiūros ir parfumerijos gaminiais.
www.styb.lt
Rašymo reikmių gamybos svetainė.
www.lata.lt
Organizacijos tikslas suteikti visuomenei kuo daugiau informacijos apie NATO organizacija ir jos vystymąsi Lietuvoje.
www.etn.lt
"ETN-Baltic" skiria didelį dėmesį reklamai degalinių tinkluose.
www.spec.lt
Pagrindinis šio portalo tikslas reklamuoti įmones pagal veiklos sritis.
www.sih.lt
Užsienio kalbų mokymo centras SOROS INTERNATIONAL HOUSE (SIH).
www.politika.lt
Nepriklausomas interneto dienraštis, kurio tikslas – suteikti skaitytojams tikslią ir patikimą informaciją apie svarbiausius politikos įvykius.
www.asistemos.lt
"Automatikos sistemos" užsiima elektros paskirstymo ir valdymo įrangos gamyba, technologinių procesų valdymo įrangos gamyba.
www.singlis.lt
Prekyba medžio ir metalo apdirbimo įrenginiais
www.europass.lt
ES Leonardo da Vinčio programos koordinavimo paramos fondas visiems mobilumo projektų dalyviams po stažuotės Europos šalyse išduodavo sertifikatus, kuriuose buvo nurodoma stažuotoją išsiuntusi organizacija, projekto pavadinimas ir numeris, stažuotės trukmė ir vieta. Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare, jį pakeis visoje ES pripažįstamas "Europass Training" sertifikatas
www.fellowrepair.com
"Fellow Repair" Baltijos šalių atstovybė Didžiojoje Britanijoje, padedanti Baltijos šalims integruotis į Didžiosios Britanijos rinką.
www.fitlife.lt
Visa kas susije su sportu: treniruoklių salės ir pan.
www.nato.lt
NATO (North Atlantic Treaty Organisation – Šiaurės Atlanto sutarties organizacija) puslapis.
www.tvp.lt
Kuria ir publikuoja šias televizijos laidas: Pinigų karta, Pagalbos telefonas, Prieblandos metas, Labas kompiuteri!
www.eastcon.lt
Tiesioginė prekyba aukštos kokybės gaminiais, vienaip ar kitaip kuriančiais žmogaus gyvenimo kokybę (miego sistema, masažo sistema, virtuvės indais ir technika, lyginimo ir valymo garais sistema, oro gryninimo sistema).
www.marketingas.net
Šio žurnalo pagrindinis tikslas - marketingo srityje dirbantiems asmenims pateikti aktualijas bei naudingą mokomąją ir analitinę informaciją, padedančią geriau organizuoti darbą, įgyti konkurencinį pranašumą ir efektyviai dirbti vietinėse bei tarptautinėse rinkose.
www.industek.lt
Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos narys
www.hexacon.lt
Kompanija užsiima tarptautinės prekybos skatinimu ir palaikymu.
www.suvirinimas.lt
Prekiauja suvirinimo technika ir teikia visas su tuo susijusias paslaugas.
www.kkf.lt
Maisto konservų gamyba
www.ziptravel.lt
Kelionės studentams ir su jomis susijusių reikalų tvarkymas. Lietuvos filialas
www.jubana.lt
UAB “Jubana“ jau dvylika metų sėkmingai prekiauja Rusiškų traktorių MTZ, JUMZ, T-40, T-25, T-150, T-130, DT-75, vakarų šalių gamybos sunkvežimių, KAMAZ, MAZ, ZIL, GAZ, ir kombainų atsarginėmis dalimis.
www.megrame.lt
Įmonės veikla langų ir durų gamyba bei montavimas
www.balticconference.com
Conbaltas is a company specialised in organizing congresses and meetings in the Baltic States (Lithuania, Latvia, and Estonia).
www.4ratai.lt
Žurnalas "4ratai" ir televizijos laida "Keliai.Mašinos.Žmonės"
www.montuotojas.lt
Akcinė bendrovė "Montuotojas" - stambiausia specialiųjų montavimo darbų įmonė Lietuvoje.
www.vienituras.lt
Bendroji Lietuvos-Belgijos įmonė UAB "Vienituras" užsiima įvairių antrinių žaliavų ir atliekų surinkimu, vežimu ir apdorojimu.
www.achemamc.lt
UAB "Achemos" mokymo centras padeda įmonėms tobulinti savo darbuotojus, taip pat prisideda ir prie žinių visuomenės kūrimo.
www.vus.lt
Teikiamos paslaugos: Dizainerio iškvietimas į namus, specialisto konsultacija salone, įvairių karnizų montavimo darbai ir kt.
www.spa-vilnius.lt
Sveikatos ir poilsio centras “Vilnius“- jaukiausias ir moderniausias SPA centras Druskininkuose. Jūsų paslaugoms - šiuolaikiškas keturių žvaigždučių viešbutis, restoranas, kavinė, mineralinio vandens baseinas, grožio institutas FEMINA BONA, pirčių kompleksas, mineralinės, vaistažolių vonios, soliariumas, puikios treniruoklių, aerobikos salės, 5 konferencijų salės, aprūpintos visa šiuolaikine įranga, koncertų salė, kvapų – muzikos terapijos, vaikų kambarys.
www.dmad.lt
Skaitmeninė spauda.
www.brokeris.lt
Šios institucijos pagrindinė ir vienintelė veikla - tai asmens, kuriam reikalingas draudimo produktas, konsultavimas ir atstovavimas.
www.berealty.lt
Užsiima nekilnojamo turto prekyba ir nuoma.
www.rvs.lt
UAB draudimo brokeris "Rizikos valdymo specialistai", užimantis stabilią poziciją Lietuvos draudimo rinkoje.
www.umega.lt
Pagrindinė veiklos kryptis - žemės ūkio bei miško ruošos mašinų (rotorinių šienapjovių "Rasa" ir "Raselė", skirtų žolei pjauti, medienos kapoklių 25 DH, skirtų medienos atliekoms ir šakoms smulkinti, rąstų vilkikų RV-1, skirtų nukirstiems medžiams surinkti ir išvežti), šiaudais bei kietuoju kūru kūrenamų šildymo katilų ir katilinių nuo 30kw iki 0,5Mw gamyba.
www.fundfinder.lt
Fund Finder - interneto svetainė, kurioje rasite informaciją apie įvairias programas, remiančias projektus aplinkosaugos bei energijos srityse.
www.litbana.lt
Vaisių ir daržovių prekybos įmonė.
www.jieznovaikai.lt
Labdaros ir paramos fondas "Jiezno vaikai" rūpinasi vaikų globos namais, esančiais Jiezne (Prienų raj.).
www.autotopus.lt
"Autotopus" - įgaliotas OPEL atstovas Lietuvoje.
www.assis.lt
UAB "Assis" - firma, užsiimanti Internet/Intranet ir E-commerce sistemų projektavimu bei kūrimu, turinio valdymo sistemos „iPyramid“ vystymu, bei informacinių sistemų ir duomenų bazių valdymo sistemų projektavimu bei kūrimu.
www.paciolis.lt
UAB „Pačiolis“ – viena didžiausių Lietuvos įmonių, teikianti paslaugas apskaitos ir mokesčių srityse.
www.agratekas.lt
UAB „Agratekas“ prekiauja visų rūšių dėvėtais ir naujais „Claas“ ruloniniais presais.
www.ainava.lt
UAB "Ainava" teikia profesionalias patalpų ir lauko teritorijų valymo paslaugas.
www.savadai.lt
„Pačiolio sąvadai“ – nuo 1993 m. leidžiami teisės aktų rinkiniai. Specialistų atrinkta informacija sugrupuota pagal juridinių asmenų veiklą. Tai nepakeičiama pagalba – atsakymą į rūpimą klausimą ras ir profesionalas, ir pradedantysis.
www.kmu.lt
Kauno medicinos universitetas yra stambiausia universitetinio pobūdžio sveikatos specialistų rengimo mokykla Lietuvoje. Jos studijų ir mokslinio darbo tradicijos siekia Vytauto Didžiojo universiteto Medicinos fakulteto, vėliau tapusio Kauno medicinos institutu, laikus.
www.atliekubirza.lt
Atliekų birža - tai vienas iš Aplinkos technologijų tinklo projektų, skirtų atliekų ir kitokių aplinkosaugos problemų Lietuvoje sprendimui.
www.auksinisvarnas.lt
Pagrindinė įmonės veikla - pastatų administravimas, patalpų bei teritorijų valymas ir priežiūra, automobilių plovykla, kilimėlių keitimo sistema.
www.aurika.lt
UAB „AURIKA“ – didžiausia lipnių etikečių gamintoja Baltijos šalyse.
www.baikeriai.lt
Teikia informaciją Lietuvos baikeriams.
www.bonusvita.lt
Padedame darbdaviams ir darbuotojams surasti vieniems kitus.
www.diteksas.lt
Prekiauja audiniais
www.erc.lt
"Ekonominių tyrimų centras"(ETC) - viena iš pirmųjų nepriklausomų socialinių-ekonominių mokslo tyrimų ir konsultacijų institucijų, įkurtų Lietuvoje po Nepriklausomybės atkūrimo.
www.expolight.com
Reklaminių stendų prekyba
www.gap.lt
Lygių galimybių plėtros centras yra ne pelno siekianti viešoji įstaiga, kurią, siekdamos stiprinti ilgametį bendradarbiavimą, įkūrė Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba bei Kauno moters užimtumo informacijos centras.
www.infotecha.lt
UAB "Infotecha" – internetiniais, automatikos ir telekomunikacijos sprendimais užsiimanti įmonė.
www.inppregion.lt
Informacinis portalas "Ignalinos AE regionas: Galimybės ir perspektyvos" parengtas UAB Sugardas 2004 metais pagal Verslo ir turizmo galimybių plėtros Ignalinos AE regione projektą.
www.inspe.lt
Reklamos studijos InSpe, teikianti visas reklamos paslaugas, neapsiriboja vien tik konkrečių užsakymų vykdymu – yra atviri klientams visais reklamos klausimais, gyvena Jų problemomis, ieško sprendimų, pataria.
www.kurt-koenig.lt
KURT KOENIG statybinės mašinos - oficialus "TEREX" atstovas Lietuvoje. Firma "Kurt Koenig" buvo įkurta 1932m. Vokietijoje ir sėkmingai dirba iki šių dienų. Šiuo metu bendrovė yra viena didžiausių įmonių Vokietijoje tarp parduodančių ir nuomojančių statybines mašinas ir įrengimus.
www.klenergija.lt
AB "Klaipėdos energija" – yra pagrindinė centralizuotos šilumos energijos tiekėja Klaipėdos mieste ir viena seniausių Klaipėdos įmonių.
www.korado.lt
Prekyba radiatoriais ir džiovintuvais.
www.kvk.lt
Kolegijoje studijuojama pagal aukštųjų neuniversitetinių studijų programas: Tarptautinio verslo vadybos, Teisės, Turizmo administravimo srityse.
www.lakstingala.lt
Priimame užsakymus furšetams, pobūviams, vestuvėms. Gaminame daugybę įvairių patiekalų pagal mūsų pasiūlymus ir Jūsų pageidavimus.
www.lietuvosmediena.lt
Asociacija yra savanoriška medienos produkcijos gamintojų ir prekybininkų sąjunga, koordinuojanti ir vykdanti jos narių pavestus uždavinius, savo veikla atstovaujanti jų ekonominiams interesams.
www.lkka.lt
LKKA yra svarbus sporto mokslo centras ir kūno kultūros bei sporto vertybių ir tradicijų puoselėtojas
www.mtlinija.lt
Įmonės veikla - duomenų bazių programavimas, web dizainas, iPyramid sistemos integravimas.
www.nemunoziedas.lt
Informacijos portalas automobilistams
www.orestina.lt
Veiklos pobūdis - mažmeninė ir didmeninė prekyba šildymo įranga, konsultavimas, projektavimas, montavimas.
www.orienteering.lt
Orientacininkų portalas
www.paciolis.lt
UAB „Pačiolis“ – viena didžiausių Lietuvos įmonių, teikianti paslaugas apskaitos ir mokesčių srityse.
www.potara.lt
Prekiauja popierine tara.
www.obesitysanswer.com
Amerikiečių gydytojų dietologų svetainė.
www.printonline.lt
Printonline.lt, tai virtuali spaustuvė, kurioje Jūs galite išsirinkti, užsisakyti savo įmonės vizitines korteles, blankus, vokus, darbuotojų pažymėjimus, bei kitus spaudos gaminius.
www.sildymas.lt
www.sildymas.lt padės visoms įmonėms, organizacijoms bei įstaigoms rasti reikalingą informaciją šildymo klausimais, patars, kokią įrangą įsigyti, suras jums reikalingus projektavimo ar montavimo darbų specialistus.
www.statvilena.lt
UAB "STATVILENA" specializuojasi ŠILDYMO srityje ir siūlo geriausias šildymo sistemas už ypač patrauklią kainą!
www.valdorfo.lt
UAB “Valdorfo didmenos“ įkurta 1999m. birželio 25 dieną kaip šeimos verslo įmonė. Per istoriškai trumpą laiką, įmonė tapo stambiausia kečupų, bei padažų gamintoja rytiniame Europos sąjungos regione.
www.visuomene.lt
Klaipėdos miesto gyventojų bendruomenė
www.wscts-congress2005vilnius.org
15 - tasis pasaulinis kongresas 2005
www.lemeridien.lt
Le Meridien Villon is the summer and winter resort of Lithuania
www.ziptravel.bg
Kelionės studentams ir su jomis susijusių reikalų tvarkymas. Bulgarijos filialas
www.ziptravel.ro
Kelionės studentams ir su jomis susijusių reikalų tvarkymas. Rumunijos filialas
www.ziptravel.lv
Kelionės studentams ir su jomis susijusių reikalų tvarkymas. Latvijos filialas
www.merko.lt
UAB „Merko statyba“ yra didžiausio Baltijos šalyse statybos koncerno „Merko“, veikiančio ilgiau nei dešimtmetį, grupės narė, kuri nuo 1997 metų sėkmingai vysto savo veiklą statybos projektų valdymo srityje.
www.tzc.vu.lt
Šiuo metu VU Tarptautinis žinių centras gali būti modernios ir novatoriškos profesinio rengimo struktūros modeliu Lietuvoje. Pasirinkta tarptautinio studijų lygmens ir lankstaus bendradarbiavimo kryptis, paremta sėkmingais TEMPUS projektais, aktyviu dalyvavimu Sokrates/Erasmus mobilumo programose ir kituose projektuose, skatina buvusio Žinių vadybos Instituto tapsmą virtualia organizacija, kur idėjų ir inovacijų komunikacija yra kritinis sėkmės veiksnys.
www.svaluva.lt
UAB „Svaluva ir ko", atsižvelgdama į mokymo įstaigos poreikius, gali pasiūlyti įvairių mokymo priemonių, kurios papildytų teorinę pamokų medžiagą, o taip pat suteiktų galimybę mokiniams lengviau perprasti kurso temas. Taip pat bendrovė prekiauja įvairiomis darbo apsaugos priemonėmis.
www.deimule.lt
UAB „Deimulė“ veiklą baldų srityje pradėjo 1994 m. Jau daugiau kaip 10 m. bendrovė yra viena iš žinomiausių ir didžiausių baldų salonų Aukštaitijoje ir toliau siekia augti bei svarbiausia – tobulėti. Kompanijos veikla orientuota į vartotoją, kuris renkasi kokybiškus, šiuolaikiškus, patvarius baldus.
www.camelia.lt
”Camelia” grupė – dinamiška, lanksti ir greitai besiplečianti organizacija. Visas šios grupės įmones jungia bendras tikslas, kapitalas bei valdymas. Kompanijos vykdoma veikla- didmeninė, mažmeninė prekyba farmacijos, sveikatos ir grožio prekėmis, maistinių arbatų ir vaistažolių pakavimas, rinkodara ir pardavimas.
www.ford.lt
Ford atstovas Lietuvoje- kompanija VISTA. Tai - viena seniausių naujais automobiliais prekiaujančių bendrovių, veikianti nuo 1992 metų kuomet pradėjo atstovauti „Ford Motor Company“ interesus Lietuvoje.
www.saf.lt
Mažeikių rajone įsikūrusi kompanija savo kientams pateikia platų konteinerių, savikrovių priekabų, kitų pakabinamų mechanizmų ir padargų asortimentą. Kompanija minėtą produkciją ne tik pati projektuoja, gamina, bet ir testuoja prieš pristatydama klientui.
www.kaunobaldai.lt
“Kauno baldai” priklauso koncerno SBA įmonių grupei. Bendrovė gamina tachtas, sofas – lovas, kampines sofas, minkštuosius komplektus, fotelius, čiužinius, vaikiškus foteliukus, minkštuosius baldus jaunimui. Gamybai naudojama mediniai rėmai, spyruoklių blokai, įvairių tipų gobelenai, dirbtinė bei natūrali oda. Baldai pasižymi kokybe ir funkcionalumu.
www.litsoft.lt
Tai bendrovė, vystanti prekybinę veiklą žemės ūkio technika ir padargais.
www.akmena.lt
“Akmena” priklauso koncerno SBA įmonių grupei. Bendrovė gamina kavos staliukus, lentynas, komodas, lentynas vynui dėti, stalus. Gamybai naudojamas beržo masyvas. Dizainas - klasikinis. Baldai pasižymi kokybe ir funkcionalumu.
www.fortunatus.lt
1998 m. įkurta Vytauto Kisielio PĮ, veikusi kaip nestandartinių korpusinių baldų projektavimo konsultacinė įmonė. 2005 m. buvo pertvarkyta į UAB „FORTUNATUS“. Bendrovės veiklos sritis prasiplėtė nuo baldų dizaino ir projektavimo iki kokybiško gaminio pagaminimo.
www.termide.lt
UAB "Termidė" įkurta 2004 m. Vilniuje. Pagrindinės teikiamos paslaugos yra techninė izoliacija ir montavimo darbai, techninių vamzdynų skardinimas, šildymo ir vėdinimo montavimo ir izoliacijos darbai, asbesto demontavimas.
www.amu.lt
Anykščių miškų urėdija vykdo prekybos mediena, transportavimo, apželdinimo ir kitomis veiklomis urėdijai priklausančiose teritorijose.
www.arkus.lt
Uždarosios akcinės bendrovės "Arkus" veikla - pakavimo medžiagų ir įrengimų didmeninė prekyba. "Arkus" yra keleto Europos pakavimo produktų bei įrengimų gamintojų pagrindiniai atstovai Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.
www.arxbaltica.lt
Pagrindinė įmonės veikla - ofsetinės spaudos gamyba ir didmeninė prekyba Lietuvoje, taip pat Europos ir NVS šalyse. Įmonėje teikiamos spaudos gamybos paslaugos - nuo maketavimo, reprostudijos darbų - iki spaudinio pagaminimo bei tiražo pristatymo į vietą.
www.ccic.lt
Panevėžio PPAR vienija eilę verslo pasaulio atstovų, kurie dalinasi patirtimi, rūmų teikiama informacija, kitomis paslaugomis.
www.de-vi.lt
Nuo 2003 metų sausio 1dienos DEVI yra Danfoss grupės dalimi (Danfoss – didžiausia Danijos pramonės grupė). Lietuvoje DE-VI šildymo kabelių sistemomis pradėta prekiauti prieš 10 metų. 1995 metais įkurta oficiali atstovybė Lietuvoje UAB “DE-VI Comfort Heat”. Bendrovė DE-VI produkciją platina per firmų-partnerių tinklą, kuris nuolat plečiasi ir dabar apima visą Lietuvos teritoriją.
www.ekomarket.lt
UAB "Ekomarket" specializacija - apyvartinių taršos leidimų (ATL) prekybos strategjijų rengimas, tarpininkavimas ir teisinis konsultavimas ATL prekyboje. specializacija - apyvartinių taršos leidimų (ATL) prekybos strategjijų rengimas, tarpininkavimas ir teisinis konsultavimas ATL prekyboje.
www.hidralteka.lt
Pagrindinės įmonių veiklos kryptys: miškovežių įrengimas ant įvairių modifikacijų automašinų, priekabų bazių, priekabų remontas, hidraulinių manipuliatorių ir kranų pardavimas, remontas bei techninis aptarnavimas, hidraulinių cilindrų gamyba ir remontas, įvairių hidraulinių sistemų gamyba montažas ir servisas, metalo apdirbimas, suvirinimo darbai.
www.ironx.lt
Panevėžio bendraminčių, mėgstančių važinėtis motociklais, klubas, iš nedidelio entuziastų būrelio virtęs organizuotu klubu, turinčiu savus įstatus, emblemą, tradicijas.
www.it-plius.lt
UAB "Infotecha plius" misija Diegti orientuotus į vartotoją programinius sprendimus, plėsti verslą patogių žmogui technologijų dėka.
www.jmp.lt
Advokatų profesinė bendrija Mackonis, Pilkis ir partneriai JMP LAW (toliau – Advokatų bendrija) yra įsteigta ir veikia pagal Lietuvos Respublikos advokatūros įstatymą. Sukaupta profesinė patirtis ir žinios suteikia galimybę teikti profesionalias teisines paslaugas, atitinkančias nuolat besivystančio ir įvairėjančio verslo poreikius.
www.kreditai.lt
KREDITŲ DRAUDIMO BROKERIS - specializuotas tik kreditų draudimo konsultacijas teikiantis brokeris. Bendrovė jau keli metai iš eilės užima lyderio pozicijas Baltijos šalių kreditų draudimo tarpininkų rinkoje.
www.mechanica.lt
Mechanica, UAB, specializuojasi tiekti Lietuvos pramonės įmonėms kompleksines mechaninės inžinerijos paslaugas. Kompanija siūlo visą gamybos procesui reikiamos tepimo sistemos projektavimo, montavimo, instaliavimo, paleidimo-derinimo paketą, eksploatacinių medžiagų parinkimą, jų filtravimo, regeneravimo ir utilizavimo sprendimus.
www.musumenas.lt
Institucija, vienijanti menininkus, meno srities vadybininkus, meno komercijos atstovus.
www.panoden.lt
BĮ UAB "PANODEN" nuo 1994m. užsiima spaudos darbais bei įpakavimo medžiagų gamyba.
www.prasvieta.lt
UAB "Prašvieta" specializuojasi dizaino ir gamybos srityje nuo pat įmonės įkūrimo dienos – t.y. iškart po to, kai atsirado ir prasidėjo veikla.
www.preda.lt
Įmonės prekių asortimentas: matvimo prietaisai (barometrai, termometrai, higrometrai, prietaisai pirtims, žvejams, elektrinės meteo stotelės ir kt.), vyno šaldikliai, stovai vyno buteliams, vienkartiniai priedai prie spec.drabužių.
www.protejas.lt
Įmonė padeda klientams tinkamai įdiegti darbuotojų saugos ir sveikatos priemones įmonėje, atlikti reikiamus pakeitimus ir nuolat informuojame apie naujoves.
www.rvskonsultacijos.lt
UAB "RVS finansinės konsultacijos" – konsultacinė įmonė, teikianti finansų valdymo konsultacijas vidutinėms ir nedidelėms pagal darbuotojų skaičių įmonėms. Mūsų tikslas patarti vadovams aktualiausiais verslo klausimais - nuo įmonės strategijos parengimo iki konkrečių veiksmų, parenkant geriausius veiklos finansavimo pasiūlymus.
www.slinija.lt
Bendrovės "Statybų linija" veikla apima nekilnojamojo turto vystymą nuo žemės sklypo įsigijimo iki patalpų, tie gyvenamųjų, tiek komercinių, pardavimo ir nuomos vartotojui.
www.sufalnet.net
ES inicijuojamo ir finansuojamo aplinkosauginio projekto internetinė svetainė.
www.sugardas.lt
UAB "Sugardas" – Visagino miesto kabelinė televizija. Greta minėtų paslaugų kompanija taip pat teikia platau spektro reklamos paslaugas, leidžia keletą laikraščių, vykdo internetinius projektus.
www.violana.lt
Kompanija dirba grožio industrijos srityje, vykdo prekybą kosmetikos gaminiais, organizuoja seminarus specialistams.
www.visaginasfoto.com
Vitalij Bogdanovič – laikraščių "Respublika" ir "Sugardas" reporteris, tarptautinių web-projektų dalyvis, dainų autorius, atlikėjas ir šiaip geras žmogus, niekada neprarandantis humoro jausmo.
www.merakas.lt
Programinė įranga maršrutinio transporto darbo planavimui
www.glasremis.lt
Meninio stiklo studija savo veiklą pradėjo 2000 metais. Pagrindinė studijos produkcija: įvairių dydžių, formų ir savito dizaino popieriaus prispaudikliai, dekoratyvinės stiklo formos, vardinės verslo dovanos, užsakomieji prizai ir dovanos įvairiems renginiams, stiklo skulptūros, stiklinės ir kombinuotos interjero ir eksterjero dalys.
www.komex.lt
UAB Komex jau eilę metų gamina pakavimo medžiagas iš PE plėvelės su oro burbuliukais, pusto PE plėvelės, LDPE, HDPE plevelės ir iš įvairių laminatų, taip pat prekiaujame šiomis plevelėmis ir kitomis pakavimo madžiagomis. Šiandien įmonė tenkina ne tik Lietuvos, bet ir kaimyniniu šalių įmonių poreikius.
www.sa.lt
„Statyba ir architektūra“ – įtakingas žurnalas, gvildenantis aktualias statybų, projektavimo, nekilnojamojo turto plėtros problemas.
www.newslitva.lt
Informacnė interneto svetainė, skelbianti Lietuvos naujienas rusų kalba.
www.sofritas.lt
UAB "Sofritas" - oficialus Slovėnijos firmos TRIMO d.d. ir Čekijos TECHNISTONE atstovas Lietuvoje, prekiaujanti TRIMO plokštėmis, TECHNISTONE akmens produktais, gaminamais iš susmulkinto granito (daugiau nei 90 %), kvarco, veidrodžio šukių, spalvinio pigmento ir gausiai nepersotintos polimerinės dervos, naudojant išskirtinę bretonstone system technologiją.
www.antakalniobendruomene.lt
Asociacija "Antakalnio bendruomenė" įkurta 2004 m. Bendruomenės pirmininkas - Seimo narys socialdemokratas Algirdas Paleckis. Iniciatyvinė grupė, o šiuo metu - Bendruomenės valdyba - tai grupė bendraminčių, kuriuos vienija pasibodėjimas biurokratija, siekis atkreipti dėmesį į vis dar neišreikštus žmonių poreikius bendrauti, aptariant šiandienos vilniečių, antakalniečių rūpesčius, atskleidžiant naujas, neišnaudotas galimybes, kurių įgyvendinimas priklauso tik nuo mūsų pačių iniciatyvos, sumanumo, gebėjimo spręsti kartu ir būti tikra bendruomene.
www.audiotonas.lt
UAB “Audiotonas” veiklos pradžia buvo 1994 metais. Ši kompanija vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti klientams kompleksines paslaugas, siūlydami įsigyti bei sumontuoti garso, vaizdo ir apšvietimo įrangą, apjungiant viską į vieningą sistemą.
www.imperija.lt
Salone VIRTUVĖS TECHNIKOS IMPERIJA eksponuojama moderni, šiuolaikiška ir stilinga į baldus montuojama virtuvės technika, kurią renkasi aukštą gaminių kokybę vertinantys pirkėjai.
www.louthchildcare.ie
Louth County Child Childcare Committee was convened by the North Eastern Health Board (NEHB) in accordance with the Governments co-ordinated strategy to develop quality childcare in Ireland.
www.dexa-protection.ie
At Dexa Protection we take care of all your needs in relation to Osteoporosis from Medical Diagnosis to Lifestyle Advice and Nutritional Counselling Our professionally trained staff is dedicated to providing a quality and friendly service.
www.hronolangai.lt
Langų gamybos lyderis Lietuvoje įmonių grupė HRONAS pristatė savo naują tinklapį. HRONAS – lietuviško kapitalo įmonių grupė, kurią sudaro septynios įmonės. Per 13 darbo metų HRONAS tapo vienas pirmaujančių langų bei aliuminio–stiklo fasadų gamintojų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.
www.est-baltic.lt
Bendra Lietuvos-Vokietijos įmonė UAB EST BALTIC savo didmeninės prekybos veiklą pradėjo 1997 m.
www.saulesmiestas.lt
Pačiame Šiaulių centre įsikūręs modernus mados ir laisvalaikio centras kviečia užsukti. Jūsų patogumui 3 automobilių stovėjimo aikštelės, iš kurių lengvai pateksite į SAULĖS MIESTĄ. Čia jaukioje ir komfortiškoje aplinkoje įsikūrė daugiau nei 90 parduotuvių ir įvairias paslaugas teikiančių įmonių.
www.as.alterna.lt
UAB “Alternos statybos” – dukterinė UAB “Alterna” įmonė užsiimanti plokščių ir šlaitinių stogų įrengimo ir remonto darbais, didmenine prekyba šilumos izoliacinėmis, hidroizoliacinėmis medžiagomis, kupoliniais bei arkiniais stoglangiais, dūmų ir karščio pašalinimo sistemomis, stogo aksesuarais, konsultavimu.
www.invaida.lt
Individualumas – štai kur slypi kiekvienų namų grožis ir patrauklumas. Nesvarbu, ar dizainą sugalvosite patys, ar pasinaudosite profesionalų patarimais – kiekvienas subjektyvus pasirinkimas – spalvos, formos, medžiagos – tai jūsų asmenybės atspindys namuose. UAB „Invaida“ padės jums įgyvendinti savitus sprendimus, ir sukurti jaukius namus.
www.arlington.lt
Uždaroji akcinė bendrovė "Arlington Auto Industry" įkurta 2001 metais kaip visiškai privati įmonė. Nuo pat įkūrimo ir iki šios dienos kompanija gamina aukštros kokybės vienfazius asinchroninius kintamos srovės 60 - 1600 W galios elektros variklius, kurie yra plačiai naudojami buitinėje technikoje; taipogi gaminame įrengimus energetikams, visų rūšių štampus bei liejimo formas spalvotųjų metalų liejimui po spaudimu, elektrines vejapjoves ir gludintuvus.
www.alksnis.lt
J. Milinavičiaus Individuali Įmonė Alksnis jau penkiolika metų prekiauja Lietuvos rinkoje guoliais, guminiais žiedais, fiksavimo žiedais, reduktoriais, elektros varikliais, grandinėmis, diržais, pneumatika, transportavimo juostomis, tepalais, įvairiomis pramonėms įrengimų detalėmis, siuva darbo drabužius.
www.manosuo.lt
Veiklą pradėjo 2006.03.12. Tai dar nauja parduotuvė, nuolat plečianti prekių asortimentą, yra daugumos prekių oficialūs atstovai Lietuvoje. Siūlo įsigyti augintiniams reikalingų daiktų neišeinant iš namų. Visas prekes tiesiai į namus Jums pristatys kurjerių kompanija. Apmokėti už prekes galėsite bankiniu pavedimu arba po prekių pristatymo grynaisiais.
www.stakipas.lt
UAB"Stakipas" ,atestuota statybos įmonė, įkurta 2002m. Įmonėje dirba 30 darbuotojų. Pagrindinė bendrovės veikla - pramoninių grindų dangų įrengimas. Taip pat įmonė yra įgaliota DURISOL statybinių blokelių atstovė Dizainas - Inteka, IĮ Šiaulių apskrities regione.
www.haiku.lt
„Haiku Vilniui“ – tai kūrybinė akcija, kurios metu visi Lietuvos žmonės kuria haiku, skirtą Vilniui.