Turinio valdymo sistema

Prisijungimas partneriams
Jūsų slaptažodis

Dirbame su:


Naujienos

Naujienų modulis skirtas naujienoms bei straipsniams kurti, redaguoti bei saugoti.
Jei Jūs tik visai neseniai įsigijote Naujienų modulį, o prieš tai naujienas kurdavote per Turinio valdymą, tai visas esančias senąsias naujienas Jūs gali lengvai importuoti į naujas:
  • Kairiajame meniu pasirinkite punktą Importuoti
  • Pasisirinkite iš kur, kokių grupių ir į kokias naujas grupes norite importuoti senąsias naujienas
  • Spauskite Importuoti
 
Naujienos Naujienų modulyje saugomos grupėmis. Norėdami sukurti grupę, lange Grupės spauskite "Sukurti naują grupę".
 
Užpildykite atsidariusio lango laukelius. Sukurtos naujienų grupės matomos meniu kairėje.
Norėdami panaikinti ar redaguoti grupę, naudokitės ir   esančiais prie grupės pavadinimo.
Norėdami sukurti naujieną, pasirinkite naujienų grupę, kuriai priskirsite konkrečią naujieną. Spauskite "Sukurti naują naujieną" ir užpildykite duomenimis atsidariusį langą ir spauskite "Išsaugoti".
 
Sukurtas naujienas galite peržiūrėti pasirinkus naujienų grupę. Norėdami panaikinti ar redaguoti naujieną, naudokitės   ir   esančiais prie naujienos pavadinimo.
 
 
Jei modulio pajungimo metu buvo nustatyta, kad bus galima komentuoti naujienų grupę, dešinėj pusėj Jūs galėsite matyti straipsnio komentarus ir ištrinti Jums nepatikusius.
Jūs galite nustatyti kokių grupių naujienos bus išvedamos, naujienų skaičių puslapyje (jei nenurodyta pajungimo metu), rūšiavimo tvarką ir komentavimo galimumą bei komentavimo teises.
 
Naujienų modulyje panaudota RSS (Really Simple Syndication) - technologija, skirta iš įvairių interneto informacijos šaltinių surinkti ir susisteminti naujausią įvairiapusišką informaciją. Kad yra panaudota RSS parodo skiriamasis ženklas.
 
Pateikiama keletas RSS failų, vadinamų kanalais, kuriuose publikuojama periodiškai atnaujinama informacija: straipsnio pavadinimas, jo trumpas aprašymas, nuoroda į straipsnį internete bei publikavimo data. Atitinkamos programos pagalba galima automatiškai sekti naujų straipsnių norimose rubrikose publikavimą neužeinant į interneto puslapį.