Turinio valdymo sistema

Prisijungimas partneriams
Jūsų slaptažodis

Dirbame su:


Laiškų siuntimas

Modulis suteikia Jums (administratoriui) galimybę išsiųsti informacinius ar reklaminius laiškus. Naudojant šį modulį su “Klientų valdymo moduliu” galima informacinius pranešimus išsiųsti registruotiems nariams (narį pasirenkant "Klientų valdymo modulio" lange) arba jų grupei.
 
Pranešimai gavėjui bus siunčiami su papildoma informacija apie galimybę jų atsisakyti (unsubscribe). Informacinius pranešimus galėsite siųsti ne vien registruotiems klientams, bet ir tiems neregistruotiems vartotojams, kurie pareiškė norą gauti jūsų informacinius pranešimus ir paliko savo el. pašto adresus.
 
Laiškų siuntimas
 
Norėdami išsiųsti informacinį pranešimą:
 1. meniu lange pasirinkite punktą "Sukurti ir išsiųsti laišką"
 2. iš Gavėjų lango, pasirinkite norimą prenumeratos gavėją (nustatytą gavėjų grupę) ARBA galite įtraukti keletą gavėjų (įvesdami jų eletroninio pašto adresus) ar tam kartui pašalinti juos (konkretų kurį arba visus įrašytus) iš gavėjų sąrašo. Pastaba: Modulis nenumato galimybės siųsti panešimus iškart prenumeratoriams ir dar papildomai įvestiems gavėjams.
 3. Žinutės lange užrašykite pranešimo pavadinimą ir norimą pranešimą (turi būti užpildytos mažiausiai dvi eilutės; jos gali būti ir tuščios, t.y. padarytos ENTER klavišo paspaudimais) ir siųskite
Norėdami redaguoti siuntėjo duomenis:
 1. meniu lange rinkitės punktą "Konfiguracija"
 2. užpildykite laukelius, įvesdami siuntėjo vardą ir jo elektroninio pašto adresą
Norėdami sukurti naują ar redaguoti senas prenumeratorių grupes:
 1. meniu lange pasirinkite punką "Prenumeratos"
 2. dešiniajame lange įveskite naujos prenumeratos (t.y. prenumeratorių grupės) pavadinimą. Jis atsiranda prenumeratos lange
 3. norėdami priskirti šiai naujai prenumeratai narius (arba redaguoti seną) - spauskite ant pasirinktos prenumeratos
 • Prenumeratos pavadinimą galite keisti langelyje "Redaguoti prenumeratą"
 • Galite ištrinti pridėtą prenumeratorių
 • Galite pridėti naują prenumeratorių, įvesdami jo elektroninio pašto adresą