Turinio valdymo sistema

Prisijungimas partneriams
Jūsų slaptažodis

Dirbame su:


DUK

Klausimo ir atsakymo pateikimas svetainėje

 1. Atsidaryti DUK puslapį.
 2. Iš puslapio meniu juostos funkcijų pasirinkti funkciją "Sukurti elementą".
 3. Kuriamo elemento tipas yra "Klausimas". Užrašyti norimą publikuoti klausimą.
 4. Išsaugoti - paspausti "Sukurti".
 5. Išsaugojus elementą, TVS automatiškai nukreipia administratorių į naujai sukurtą klausimą. Kiekvienas naujas klausimas/elementas yra saugomas kaip atskiras svetainės puslapis, todel klausimas tampa puslapio pavadinimu. Norint pateikti atsakymą į klausimą, iš puslapio redagavimo funkcijų pasirenkame "Redaguoti". 
 6. Atidarytame teksto redaktoriuje pateikti reikiamą informaciją - atsakymą į klausimą.
 7. Išsaugoti.
 8. Parodyti puslapį - keikvienas naujai sukurtas puslapis pagal nutylėjimą yra nematomas arba kitaip - paslėptas. Todėl norint publikuoti klausimą ir atsakymą svetainėje labai svarbu nepamiršti atidaryti sukurtą puslapį - paspausti nuorodą 
                             

Jei klausimas yra kuriamas ne svetainės administratoriaus, o užduodamas svetainės lankytojo, sistemoje su siunčiamu paklausimu automatiškai sukuriamas naujas puslapis - svetainės lankytojo užduotas klausimas. Svetainės administratoriui reikia:

 1. Prisijungus prie sistemos pasirinkti puslapį DUK, jame pasirinkti funkciją "Elementų redagavimas";
 2. Iš matomo elementų- klausimų sąrašo pasirinkti tą, į kurį norima pateikti atsakymą ir paspausti ant jo ( klausimas yra nuoroda );
 3. Klausimas atidaromas naujame lange. Paspausti "Redaguoti" ir atidarytame teksto redaktoriuje pateikti atsakymą ( žr. aukščiau punktai 5-8 ).

DUK nustatymai

DUK nustatymai leidžia:

 • pasirinkti, kiek klausimų/atsakymų gali būti matoma viename puslapyje;
 • suteikti galimybę svetainės lankytojams užduoti klausimus tiesiogiai į DUK skyrelį;
 • administruoti svetainės lankytojų klausimus - padaryti juos iš karto matomais arba nustatyti, jog naujas klausimas pagal nutylėjimą yra paslėptas. Publikuoti klausimą tokiu atveju gali svetaiinės administratorius prisijungęs prie sistemos.

DUK nustatymus rasite prisijungę prie sistemos, nuėję į puslapį DUK ir pasirinkę puslapio funkciją "Redaguoti".

 1. Įrašykite skaičių, kiek klausimų/atsakymų turi matytis viename interneto svetainės DUK puslapyje;
 2. Jei norima suteikti galimybę svetainės lankytojams užduoti klausimus, varnele pažymėkita punktą "Leisti lankytojams pridėti klausimus". Nepažymėjus šio punkto klausimus ir atsakymus inicijuoti galės tik svetainės administratorius;
 3. Jei lankytojų klausimai turi būti iš karto publikuojami svetainėje, pažymėkite varnele punktą "Leisti lankytojams iš karto matyti pridėtus klausimus". Nepažymėjus šio punkto svetainės lankytojai galės užduoti klausimus tiesiogiai iš svetainės, bet publikuoti juos - padaryti matomus svetainėje - galės tik svetainės administratorius.
 4. Išsaugoti.