Turinio valdymo sistema

Prisijungimas partneriams
Jūsų slaptažodis

Dirbame su:


 

Administratoriai

Naujo administratoriaus sukūrimas

Norėdami sukurti naują administratorių, pasirinkite pagrindinio meniu (žr. pagrindinis meniu) punktą "Administratoriai” . Puslapio kairiajame viršutiniame kampe atsiradusiame meniu pasirinkite punką "Sukurti naują administratorių".
 
 
Užpildykite lentelę įvesdami naujo administratoriaus būsimą slapyvardį, vardą, pavardę ir du kartus slaptažodį. Naujai sukurtas administratorius gali būti (gali ir nebūti) priskirtas kokiai nors grupei arba iškart net kelioms grupėms. Išsaugojus duomenis, turi iššokti lentelę su pranešimu apie tai, kad vartotojas buvo sėkmingai sukurtas.
Sukurtam administratoriui, jeigu jis nebuvo priskirtas kuriai nors grupei, galima individualiai nustatyti jo būsimas teises.
 
 
Jei administratorius nėra priskirtas kokiai nors grupei, o nustatyta, kad jis gali naudotis grupės teisėmis, tai reiškia, kad administratorius tų teisių neturi. Prireikus, Jūs galite redaguoti esamą informaciją apie administratorių arba administratorių ištrinti.
Tokius pačius veiksmus (redagavimą, teisių priskyrimą, ištrynimą) galima atlikti ir su seniau sukurtais administratoriais: spauskite punktą "Visi administratoriai" Iš pateikto administratorių sąrašo išsirinkite norimą redaguoti administratorių. Atsidaro jau pažįstamas langas ir visi veiksmai atliekami taip pat, kaip ir su naujai sukurtais administratoriais. Informacijos laukelis rodo administratoriaus paskutinio prisijungimo datą ir IP adresą, iš kurio paskutinį kartą jungėsi administratorius.

Naujos (administratorių) grupės sukūrimas

Grupės kuriamos panašiai, kaip ir administratoriai. Norėdami sukurti naują grupę:
  • pasirinkite pagrindinio meniu (žr. pagrindinis meniu) modulį "Administratoriai” 
  • puslapio kairiajame viršutiniame kampe atsiradusiame meniu pasirinkite punką "Sukurti naują grupę"
  • įveskite grupės pavadinimą 
  • išsaugokite duomenis
Jei viskas gerai, turi iššokti lentelė su pranešimu apie tai, kad nauja grupė buvo sėkmingai sukurta.
Naujai sukurta grupė turi matytis lango kairiajame viršutiniame kampe.
 
 
Grupei galite nustatyti teises arba jas koreguoti. Prireikus, galite keisti grupės pavadinimą arba ištrinti grupę. (Ištrynus grupę, jai priklausantys administratoriai išlieka.) Laukelis "Grupės administratoriai" rodo šiai grupei priklausančius administratorius, jų paskutinio prisijungimo laiką ir vietos, iš kurios jungėsi, IP adresą.