Turinio valdymo sistema

Prisijungimas partneriams
Jūsų slaptažodis

Dirbame su:


Partnerystės naudos

Kaina ir kokybė Mūsų specializacija leidžia klientui naudotis geriausiais produktais palankiausiomis kainomis. Turite abejonių? Klauskite mūsų!
Padidinsite savo gamybos pajėgumus Projekto darbus galėsite paskirstyti tarp partnerių. Kai kuriuos darbus galite patikėti partneriams, kurie padės atlikti juos per trumpesnį laiką ir mažesniais kaštais.
Sumažinsite riziką Įvykus darbuotojų pasikeitimams įmonėje, jau pradėti projektai netaps neįgyvendinamais. Darbus, kurių patys neturėsite laiko arba negalėsite atlikti, galėsite perduoti partneriams, taip neprarasdami nei kliento, nei įvaizdžio.
Sistemos atvirumas Sistema yra atvira papildomam programavimui, todėl galima efektyviau panaudoti ir esamus vidinius įmonės pajėgumus. Atsiranda galimybė kurti specifinius modulius ir taip efektyviai naudoti esamus programuotojus.
Sutaupote lėšų Nereikia investuoti į sistemos kūrimą, palaikyma ir jos plėtojimą.
Žinomas vardas Žinomas vardas didina klientų pasitikėjimą, tokiu būdų palengvina pardavimus.
Konkurencijos mažinimas Partnerių rate konkurencija sumažėja, nes dalis konkurentų tampa Jūsų sąjungininkais.
Mažesnės išlaidos rinkodarai Kiekvieno naujo ar jau esamo produkto populiarinimas reikalauja išlaidų. Naudojant mūsų produktus tokių išlaidų nebereikia. Į programinės įrangos populiarinimą investuoja gamintojas.
Nebūtina patirtis šioje srityje Gamintojas organizuoja mokymus, konsultuoja, bei pateikia visą reikalingą informaciją sėkmingam projektui įgyvendinti.